Huawei remonts

huawei logo

Huawei remonts

Mūsdienīgā pasaulē – pasaulē kur viss  ir automatizēts un prakstiski viss ir elektronisks nav iedomājama bez mobīliem telefoniem. Ne tikai jaunā paaudze, bet arī vecāka gadagājuma cilvēki uztur sakarus ar ģimeni un draugiem, izmantojot mobīlos telefonus. Šī laika jauniešiem un biznesa cilvēkiem mobīlā komunikācija ir viņu ikdienas dzīve un darbs. Lai to izdarītu, viņiem ir nepieciešams Huawei telefons – kas ļauj ātri un efektīvi veikt visa veida darbības tieši no sava mobilā tālruņa. Huawei telefons nav no lētajām ierīcēm tāpēc ir ļoti svarīgi, lai pastāvētu iPatch uzņēmums kas veics Huawei apkopi kā arī iPatch ir remonta servisa centrs. Huawei remots Rīgā, ir slavena kompānija iPatch kas ir ļoti pieprasīta un līderis savā jomā un kvalitātē.

Izvēlies savu modele:

P Modeles:

huawei p40 remonts

P40

Huawei p30 remonts

P30

huawei p20

P20

Huawei P10

P10

huawei p9 remonts

P9

huawei p8 remonts

P8

Honor modeles:

Mate Modeles:

Huawei displeja maiņa

Huawei ekrāns ir viss svarīgākā mobīlās ierīces daļa kas bieži sitās. Huawei  displeja maiņa servisa centrā  veic pieredzējušie speciālisti,  nomainīs 20 minūšu laikā. Displeja un Huawei stikla maiņa klientam izmaksās no 40 euro, atkarībā no modeļa.

Huawei akumulātora maiņa

Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks tā pārbaudi, lai noteiktu kāpēc tas vairs nestrādā. Huawei akumulātora maiņa  un testēšana tikai 20 minūtes un pakalpojums maksās no 25 euro. Servisā tiek izmantotas tikai oriģinālas rezerves daļas. Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks testēšanu lai noskaidrotu kapēc akumulātors  atteicās strādāt. Huawei akumulātora maiņa un testēšana aizņiem apemram 20 mintūtes

Huawei diagnostika

Ar Huawei  diagnostiku nodarbojās tikai speciālists un tikai service centrā. Ekonomējot līdzekļus uz diagnostiku veicot to pats vai pieslēdzot trešai programai jūs pakļaujat savu Huawei bojāejai. Huawei diagnostika iPacth servisa centrā tiek veikta pēc iespējas ātrāka klienta klātbūtnē un precīzi nosakot mobīlās ierīces  bojājuma cēloni.

Visi servisa inženieri ir apmācīti Lielbritānījā un ir ieguvuši milzīgu un iglu gadu pieredzi darbā ar sarežģītu mobīlo iekārtu. Katram tehniķim ir Apple sertifikāts mobīlo telefefonu remontam.

Nebaidieties nodot savu Huawei iPatch speciālistu rokās Rīgā, remonts tiks vikts ātri un efektīvi! Pēc remonta jūsu Huawei jums kalpos vel daudzus gadus! Ar 12 mēnešu garantie jebkuram remontam!

lvLatvian