Huawei remonts

Slide PIRMS PĒC samsung logo samsung logo samsung REMONTS samsung remonts Huawei remonts ipatch Huawei remonts ipatch

huawei logo

HUAWEI remonts — ātri, efektīvi un lēti iPatch!

Huawei viedtālruņi tirgū ir iekarojuši plašu popularitāti un ieguvuši pircēju cieņu, pateicoties to jaudīgajiem komponentiem, ergonomikai, uzticamībai, augstajai kvalitātei un saprātīgajai cenai. Neskatoties uz lietošanas vienkāršību, daudzām remontdarbnīcām nav tehnisko iespēju un zināšanu šādu ierīču remontam.

Taču profesionālie un pieredzējušie meistari iPatch servisa centrā Rīgā var tikt galā ar jebkādas sarežģītības HUAWEI viedtālruņa bojājumu.

iPatch servisa centra priekšrocības:

  • speciālisti ir izgājuši praksi Lielbritānijā un ieguvuši sertifikātus mobilo telefonu remontam;
  • remontam tiek izmantotas tikai uzticamu Eiropas ražotāju rezerves daļas un detaļas ar garantiju līdz 12 mēnešiem.

Centra inženieri augstu vērtē savu reputāciju, pret katru ierīci izturas nopietni un individuāli — tikai pēc padziļinātas diagnostikas un analīzes nosaka remonta cenu.

Sistēmas pārinstalēšana un displeja vai ekrāna nomaiņa! Viss notiek ātri, kvalitatīvi un lēti tikai iPatch servisa centrā Rīgā!

Izvēlies savu modele:

P Modeles:

huawei p40 remonts

P40

Huawei p30 remonts

P30

huawei p20

P20

Huawei P10

P10

huawei p9 remonts

P9

huawei p8 remonts

P8

Honor modeles:

Mate Modeles:

Huawei displeja maiņa

Huawei ekrāns ir viss svarīgākā mobīlās ierīces daļa kas bieži sitās. Huawei  displeja maiņa servisa centrā  veic pieredzējušie speciālisti,  nomainīs 20 minūšu laikā. Displeja un Huawei stikla maiņa klientam izmaksās no 40 euro, atkarībā no modeļa.

Huawei akumulātora maiņa

Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks tā pārbaudi, lai noteiktu kāpēc tas vairs nestrādā. Huawei akumulātora maiņa  un testēšana tikai 20 minūtes un pakalpojums maksās no 25 euro. Servisā tiek izmantotas tikai oriģinālas rezerves daļas. Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks testēšanu lai noskaidrotu kapēc akumulātors  atteicās strādāt. Huawei akumulātora maiņa un testēšana aizņiem apemram 20 mintūtes

Huawei diagnostika

Ar Huawei  diagnostiku nodarbojās tikai speciālists un tikai service centrā. Ekonomējot līdzekļus uz diagnostiku veicot to pats vai pieslēdzot trešai programai jūs pakļaujat savu Huawei bojāejai. Huawei diagnostika iPacth servisa centrā tiek veikta pēc iespējas ātrāka klienta klātbūtnē un precīzi nosakot mobīlās ierīces  bojājuma cēloni.

Visi servisa inženieri ir apmācīti Lielbritānījā un ir ieguvuši milzīgu un iglu gadu pieredzi darbā ar sarežģītu mobīlo iekārtu. Katram tehniķim ir Apple sertifikāts mobīlo telefefonu remontam.

Nebaidieties nodot savu Huawei iPatch speciālistu rokās Rīgā, remonts tiks vikts ātri un efektīvi! Pēc remonta jūsu Huawei jums kalpos vel daudzus gadus! Ar 12 mēnešu garantie jebkuram remontam!

lvLatvian
ru_RURussian en_GBEnglish lvLatvian