iPhone remonts

Salūza telefons? iPatch palīdzēs!

Mūsdienīgā pasaulē – pasaulē kur viss  ir automatizēts un prakstiski viss ir elektronisks nav iedomājama bez mobīliem telefoniem. Ne tikai jaunā paaudze, bet arī vecāka gadagājuma cilvēki uztur sakarus ar ģimeni un draugiem, izmantojot mobīlos telefonus. Šī laika jauniešiem un biznesa cilvēkiem mobīlā komunikācija ir viņu ikdienas dzīve un darbs. Lai to izdarītu, viņiem ir nepieciešams iPhone – kas ļauj ātri un efektīvi veikt visa veida darbības tieši no sava mobilā tālruņa. iPhone nav no lētajām ierīcēm tāpēc ir ļoti svarīgi, lai pastāvētu iPatch uzņēmums kas veics iPhonu apkopi kā arī iPatch ir remonta servisa centrs. iPhone remots Rīgā, ir slavena kompānija iPatch kas ir ļoti pieprasīta un līderis savā jomā un kvalitātē.

iPhone remonts

Izvēlies savu iPhone:

iPhone displeja maiņa

iPhone ekrāns ir viss svarīgākā mobīlās ierīces daļa kas bieži sitās. iPhone displeja maiņa servisa centrā veic pieredzējušie speciālisti, nomainīs 20 minūšu laikā. Displeja un iPhone stikla maiņa klientam izmaksās no 30 euro, atkarībā no modeļa.

iPhone akumulātora maiņa

Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks tā pārbaudi, lai noteiktu kāpēc tas vairs nestrādā. iPhone akumulātora maiņa  un testēšana tikai 20 minūtes un pakalpojums maksās no 25 euro. Servisā tiek izmantotas tikai oriģinālas rezerves daļas. Pirms akumulātora maiņas speciālists veiks testēšanu lai noskaidrotu kapēc akumulātors atteicās strādāt. iPhone akumulātora maiņa un testēšana aizņiem apmēram 20 minūtes.

iPhone diagnostika

Ar  iPhone  diagnostiku nodarbojās tikai speciālists un tikai service centrā. Ekonomējot līdzekļus uz diagnostiku veicot to pats vai pieslēdzot trešai programai jūs pakļaujat savu iPhonu bojāejai. iPhone diagnostika iPatch servisa centrā tiek veikta pēc iespējas ātrāka klienta klātbūtnē un precīzi nosakot mobīlās ierīces  bojājuma cēloni.

Visi servisa inženieri ir apmācīti Lielbritānījā un ir ieguvuši milzīgu un iglu gadu pieredzi darbā ar sarežģītu mobīlo iekārtu. Katram tehniķim ir Apple sertifikāts mobīlo telefefonu remontam.

Nebaidieties nod savu iPhone iPatch speciālistu rokās Rīgā, remonts tiks vikts ātri un efektīvi! Pēc remonta jūsu iPhone jums kalpos vel daudzus gadus! Ar 12 mēnešu garantie jebkuram remontam!

lvLatvian
ru_RURussian en_GBEnglish lvLatvian